nr 551 6512
Huggare
2 st, Indonesien, Tidigt 1900-tal, längd: 47-50
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 10 november 2008 kl 16:09:58
Tid |
Kund |
Bud |
5/11 20:31:45
150 kr
10/11 11:07:30